Info från SkyltMax

Vinn AC/DC biljetter

med 10 kommentarer

SkyltMax har fått tag på två biljetter till AC/DC som vi nu lottar ut. Biljetterna är bredvid varandra på C-Läktaren fredagen den 20 Februari.

Regler

För att vara med i tävlingen behöver du bara blogga om SkyltMax och vår AC/DC tävling. Det måste finnas minst en länk till vår hemsida i blogginlägget. Efter att du bloggat om oss skickar du bara ett mail till oss med en länk till din blogg. Tävlingen avslutas efter att vi fått in 100 deltagare/blogginlägg eller senast den 1 Februari. Rock on!

Vinnare!!

Förlåt oss för att vi varit lite sena med att utse en vinnare i tävlingen. Det har varit lite kaos denna månaden, det har gått alldeles för bra för oss så vi har haft svårt att hinna med allt :) Vinnaren heter Linda Hällhagen och vill ni gratulera henne så hittar ni hennes blogg här :)

10 kommentarer till 'Vinn AC/DC biljetter'

  1. Fan va bra det är med tävlingar!

    Anna Ahlgren

    1 Dec 08 at 17:52

  2. Toppen!!jag länkar och tävlar!!

    Petra

    17 Dec 08 at 11:55

  3. vi verkar bara vara två som vill vara med och tävlar
    :-)
    Gott nytt år på er alla som jobbar på skyltmax

    Petra

    27 Dec 08 at 20:20

  4. Det är just nu tre stycken tävlande, så man kan väl säga att denna tävling floppat lite :) Men jätte bra för er som är med så klart, väldigt stor chans att vinna :)

    SkyltMax

    28 Dec 08 at 21:54

  5. Låter ju gôr bra ,för oss alltså..:-)

    Petra

    29 Dec 08 at 18:44

  6. Hej,

    När jag är ute och letar efter skylt till företagets nya adress hittar jag den här hemsidan. Jag lyssnar mycket på just AC/DC och hade missat deras biljettsläpp.
    Cirka 15 minuter tog det innan det var utsållt, så jag hoppas på lite tur här.
    Mvh // Patrik

    Patrik Lagerström

    17 Jan 09 at 21:10

  7. Nu närmar det sej:-) Några fler är vi i tävlingen..Hoppas på turen nu*håller tummarna*

    Petra

    25 Jan 09 at 11:39

  8. Tja

    Här letar man efter skyltar som sitter på koner för jobbet men hittar istället en skylt till brorsan för hans ungar och så får man även chans på biljetter till världens bästa band! Apropå ovan deltagare så skulle jag efter uppgivit konto-info trycka på godkänn köp och så får man upp “skylten” alla biljetter slutsålda till detta evanemang, just min tur. Fattar ni vinken ;)

    Magnus Persson

    26 Jan 09 at 15:06

  9. Nyfiken som jag är..Vem vann?

    Petra

    5 Feb 09 at 19:43

  10. Det undrar jag oxå. Önskar att det var jag, men det verkar ju inte så… haha.

    Linda

    5 Feb 09 at 22:08

Lämna en kommentar